Michas
Michaś-238999289498436
Tele-Torty-Michaś-1595092770722502/

ZAKŁAD CUKIERNICZY „MICHAŚ” SPÓŁKA JAWNA

ul. Pułaskiego 123
42-200 Częstochowa
NIP 573-102-94-46

(34) 361-22-11
(34) 361-55-77 fax.
(34) 361-55-78

 

Artur Szymczyk
aszymczyk@michas.com.pl

Katarzyna Chojnacka Szymczyk
kszymczyk@michas.com.pl

Michał Szymczyk
mszymczyk@michas.com.pl

Koordynator ds. innowacji w technologii, produkcji i handlu

  • Marcin Sikorski

msikorski@michas.com.pl

__________________________________________________________________

  • SIECI HANDLOWE : Śląskie, Mazowieckie, Opolskie, Łódzkie, Małopolskie, Dolnośląskie.

Tomasz PIETRZAK

tel:. +48 602 765 665

tpietrzak@michas.com.pl

__________________________________________________________________

  • PUNKTY HANDLOWE : Mysłowice, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Opole, Ogrodzieniec, Częstochowa, Olsztyn, Kłobuck,

Mariusz GRACZYK

tel:. +48 604 679 527

mgraczyk@michas.com.pl

__________________________________________________________________

  • PUNKTY HANDLOWE : Jaworzno, Katowice, Kraków, Myszków, Zawiercie, Wojkowice, Strzelce Opolskie, Wrocław,

Przemysław FOLTYŃSKI

tel:. + 48 500 225 443

pfoltynski@michas.com.pl

__________________________________________________________________

  • SALE WESELNE : Częstochowa, Kłobuck, Katowice, Radomsko, Myszków, Zawiercie, Wojkowice, Olsztyn

Marcin CZECHOWICZ tel:  +48 668 593 782

mczechowicz@michas.com.pl

Barbara Sędzielewska
Łukasz Padlowski
tel/fax. 34 361 22 11
tel/fax. 34 361 55 77
tel/fax. 34 361 55 78

kontakt@michas.com.pl

Samodzielny specjalista ds. jakości
Karolina Dębska

kdebska@michas.com.pl

Samodzielny specjalista ds. kadr
Marta Koryga

mkoryga@michas.com.pl

Michał Bednarski
tel/fax. 34 361 22 11
tel/fax. 34 361 55 77

mbednarski@michas.com.pl

Adam Nowak
tel/fax. 34 361 22 11
tel/fax. 34 361 55 77

anowak@michas.com.pl

 

Prosimy wypełnienie formularza w celu ustalenia warunków współpracy.